SPRZĄTANIE BIUR w PILE

EKO–BŁYSK – sprzątamy biura w pile

Klientom zależy na tym, aby móc korzystać z usług bardzo wysokiej jakości, za które nie trzeba zapłacić zbyt wiele. Nie zawsze udaje się połączyć dostępne na rynku oferty w taką kombinację, jednakże w przypadku naszej propozycji dla biznesu jest to wykonalne. W ofercie ‚Sprzątanie biur Piła’ dostajesz kompleksowe, dokładne sprzątanie powierzchni biurowych w rozsądnej cenie. Polecamy nawiązać kontakt z naszym biurem w celu ustalenia wszelkich detali współpracy. Sprzątanie biur w Pile może stać na świetnym poziomie i nie kosztować dużo. Sprawdź nas!

Firma EKO Błysk jest gwarantem pięknie prezentującego się biura. Sprzątanie realizujemy po dokładnym ustaleniu wszystkich oczekiwań klienta. Od nich również zależy dokładny cennik na sprzątanie biur. Piła będzie lśniła 👌

Sprzątanie Biur Piła

Zakres świadczonych przez nas usług:

Kuchnia:

 • Przecieranie i dezynfekcja blatów, frontów szafek.
 • Mycie, doczyszczanie zlewów.
 • Czyszczenie sprzętu AGD wewnątrz (mikrofala, lodówka, piekarnik).
 • Odkamienianie czajników, ekspresów do kawy.
 • Odkurzanie i mycie posadzek.

Toaleta:

 • Mycie i dezynfekcja zlewów, sedesów, wanny, prysznica.
 • Mycie i odkurzanie posadzek.
 • Przecieranie płytek ściennych.
 • Mycie lustra.

Pokoje/salon:

 • Przecieranie mebli z kurzu.
 • Odkurzanie i mycie podłóg.
 • Przecieranie sprzętu AGD i RTV.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ:

SPRZĄTANIE biur Piła - CENNIK

SprzątanieBieżąceGruntowne
zł/h
*koszt roboczogodziny jednego pracownika
35zł/45zł45zł/60zł

*Minimalna kwota usługi od 150zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Piła jest miastem, w którym znajduje się wiele lokali usługowych oraz biur. Wiadomo, że w takich miejscach należy szczególnie zadbać o czystość, ponieważ przekłada się ona na samopoczucie oraz efektywność pracowników. Poza tym sprzątanie biur, utrzymanie godziwych warunków w miejscu pracy należy do obowiązków pracodawcy, zgodnie z zasadami BHP. EKO-BŁYSK przychodzi z pomocą wszystkim przedsiębiorcom poszukującym firm oferujących sprzątanie biur w Pile. Jako specjalista w tej dziedzinie proponujemy rozbudowaną gamę usług typu sprzątanie biur. W ich zakres wchodzi między innymi sprzątanie części wspólnych (kuchnia, jadalnia), wyrzucanie śmieci, odkurzanie, ścieranie kurzy, zamiatanie podłogi, czyszczenie toalet, a także – w miarę zapotrzebowania – mycie okien, pranie wykładzin i krzeseł, maszynowe doczyszczanie podłóg i zamiatanie oraz pielenie terenów zewnętrznych. To wszystko wchodzi w skład oferty w dziedzinie takiej jak sprzątanie biur. Piła stanowi pod tym względem dość obszerny rynek, jako że jest to miasto, w którym siedzibę ma wielu przedsiębiorców.

Profesjonalne sprzątanie biur w Pile

Sprzątanie Biur Piła
Sprzątanie Biur Piła

Jakie są korzyści z zatrudnienia firmy sprzątającej do sprzątania biur?

Nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że zatrudnienie firmy sprzątającej może poważnie wpłynąć na rezultaty osiągane w pracy. Korzyści jest całe mnóstwo – przede wszystkim sprzątanie biur w Pile realizowane przez profesjonalistów to oszczędność czasu oraz gwarancja dokładnego i szybkiego wykonania usługi. Cała uwaga pracowników przedsiębiorstwa może więc skoncentrować się na wyznaczonych zadaniach, a kwestię czystości wystarczy powierzyć firmie EKO-BŁYSK.

Nie ma nic dziwnego w tym, że firmom zależy na tym, aby w zajmowanych przez nie obiektach panował idealny ład i porządek. Kompleksowe sprzątanie biur w Pile jest usługą bardzo popularną przede wszystkim dlatego, że działa tam coraz więcej przedsiębiorstw. Jest naturalne, że dzięki wkładowi pracy fachowców takie miejsca mogą prezentować się doskonale. EKO-BŁYSK jest w stanie zagwarantować w tym aspekcie bardzo wysoki poziom, obok czego nie da się przejść obojętnie. Nasze działania w tej materii są bardzo cenione.