MYCIE OKIEN PIŁA

EKO–BŁYSK – myjemy okna w Pile

Mycie okien nie należy do ulubionych czynności chyba nikogo z nas. Warto jednak zadbać o to, by były one czyste – przejrzyste, lśniące szyby doskonale się prezentują, znakomicie wpływając na wizerunek firmy czy też właściciela gospodarstwa domowego. Do środka wpada więcej światła, co korzystnie odbija się także na samopoczuciu i produktywności wszystkich wewnątrz. Mycie okien w Pile zapewnia firma EKO-BŁYSK – specjalista w dziedzinie czyszczenia różnych powierzchni, w tym również szyb. Stosujemy sprytne sprzęty myjące oraz nowoczesne detergenty, które nie pozostawiają na szkle brzydkich smug. Dzięki temu  efekty są krystalicznie czyste i przejrzyste, oferujemy super dokładne mycie okien. Piła będzie lśnić 👌

Zakres świadczonych przez nas usług:

Kuchnia:

 • Przecieranie i dezynfekcja blatów, frontów szafek.
 • Mycie, doczyszczanie zlewów.
 • Czyszczenie sprzętu AGD wewnątrz (mikrofala, lodówka, piekarnik).
 • Odkamienianie czajników, ekspresów do kawy.
 • Odkurzanie i mycie posadzek.

Toaleta:

 • Mycie i dezynfekcja zlewów, sedesów, wanny, prysznica.
 • Mycie i odkurzanie posadzek.
 • Przecieranie płytek ściennych.
 • Mycie lustra.

Pokoje/salon:

 • Przecieranie mebli z kurzu.
 • Odkurzanie i mycie podłóg.
 • Przecieranie sprzętu AGD i RTV.

Prace wykonujemy na terenie całego miasta Piła.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ:

mycie okien piła - CENNIK

Sprzątanie Bieżące Gruntowne
zł/h
*koszt roboczogodziny jednego pracownika
35zł/45zł 45zł/60zł

*Minimalna kwota usługi od 150zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Oferta ‚Mycie okien Piła’ – tanio – szybko – sprawnie

Bardzo zależy nam na tym, aby osoby zainteresowane usługami mogły być w pełni zadowolone z ich jakości, a jednocześnie nie musiały ponosić z tego tytułu sporych wydatków. To możliwe, ponieważ nasza firma jest zorientowana na potrzeby różnych grup docelowych, stąd nasz cennik kształtujemy w taki sposób, aby zadowolić każdego, kto się do nas zgłosi. Polecamy fachowe mycie okien w Pile, któremu zaufało już wielu w pełni zadowolonych Klientów.

Mycie Okien Piła
Mycie Okien Piła

Mycie okien w Pile – usługa dla firm i klientów prywatnych

Czystymi oknami chce się pochwalić każdy. Wiedząc o tym, przygotowaliśmy ofertę zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych. Oferujemy mycie okien. Piła to setki okien do umycia w wieżowcach oraz na wysokich piętrach, a także w domach jednokondygnacyjnych. Umyjemy wszystkie. W razie potrzeby istnieje możliwość nawiązania długotrwałej współpracy. Na taką opcję decyduje się wielu klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług. Konkurencyjne ceny oraz profesjonalne podejście do tematu mycia okien wyróżniają nas spośród innych firm, dzięki czemu nie narzekamy na brak klientów. Ci, którzy dotychczas nam zaufali, potwierdzają, że jesteśmy liderem w branży – jako firma sprzątająca możemy pochwalić się opinią przedsiębiorcy rzetelnego oraz sprawdzonego. Dlatego też zlecając nam mycie okien w Pile, mają Państwo pewność, że usługę wykonuje specjalista z bogatym doświadczeniem, który zadba o dokładne zastosowanie się do wytycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie potrzeby również do kontaktu.

Problem zabrudzonych okien jest normalnym zjawiskiem, z jakim borykają się podmioty gospodarcze, urzędy, ale również właściciele prywatnych posesji. I nie ma tutaj znaczenia konkretna lokalizacja. Oferta „Mycie okien Piła” realizowana przez EKO-BŁYSK zapewnia wszystkim zainteresowanym szybkie usunięcie brudu z szyb – okna stają się w tym momencie idealnie lśniące i zamieniają się w wizytówkę danego obiektu. Wszystkie zadania w tej materii realizujemy sprawnie i profesjonalnie, bo na to właśnie liczą nasi Klienci.