Sprzątanie Poznań

Sprzątanie: cennik (Poznań)

Sprzątanie Poznań z eko błysk

Obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi porządkowe. Poznań jest tylko jednym z miast, gdzie można to zaobserwować. Ten trend dotyczy również innych – nie tylko dużych aglomeracji, ale również mniejszych miejscowości. Wynika to z tego, że coraz więcej czasu poświęcamy na pracę zawodową i mamy go zdecydowanie mniej na odpoczynek czy realizację pasji, dlatego kompleksowe sprzątanie, na przykład w Poznaniu, powierzamy profesjonalistom.

EKO-BŁYSK – usługi porządkowe w Poznaniu dla Ciebie!

Profesjonalne sprzątanie w Poznaniu to nie kaprys, ale konieczność – w każdym przedsiębiorstwie, lokalu czy biurze. Ponadto na usługi porządkowe w Poznaniu decydują się również klienci prywatni, którzy nie chcą spędzać czasu na ścieraniu kurzy, lecz wolą wykorzystać go w produktywny sposób, rozwijając swoje zainteresowania, spędzając czas z rodziną bądź w pracy.

Dlaczego jeszcze decydujemy się na skorzystanie z usług profesjonalnego sprzątania w Poznaniu?

Na usługi specjalistycznych firm decydujemy się nie tylko ze zmęczenia czy chęci poświęcenia wolnego czasu na coś innego, ale również dlatego, że tylko specjalistyczna firma jest w stanie nam zapewnić użycie specjalistycznego sprzętu i preparatów, realizując profesjonalne sprzątanie. Poznań jako duży rynek oferuje nam sporą liczbę firm sprzątających, z których usług możemy skorzystać.

Jak wybrać firmę oferującą kompleksowe sprzątanie w Poznaniu?

Dokonując takiego wyboru, musimy zwrócić uwagę na kilka czynników. Po pierwsze czy dana firma rzeczywiście oferuje profesjonalne sprzątanie w Poznaniu przy użyciu specjalistycznych urządzeń i detergentów. Odpowiedź może nam wskazać strona internetowa, na której zostały opisane usługi świadczone przez taką firmę. Kolejną pomocną kwestią będzie zasięgnięcie opinii znajomych czy krewnych, którzy być może korzystali z usług profesjonalnego sprzątania w Poznaniu.

Innym sposobem jest poszukanie opinii w Internecie, choć w tym wypadku należy podchodzić do nich z pewną rezerwą, gdyż niejednokrotnie niepochlebne stanowisko wobec danej firmy prezentuje nieuczciwa konkurencja, próbująca zdyskredytować ją w oczach klientów. W obecnych czasach coraz częściej konsumenci, zarówno osoby prywatne, jak i firmy decydują się na skorzystanie z profesjonalnych usług porządkowych. Poznań jest miastem, w którym funkcjonuje wiele firm świadczących usługi profesjonalnego sprzątania. Korzysta z nich wielu Klientów, jednak często zlecenia nie są wykonywane w satysfakcjonujący sposób. Brak umiejętności niewykwalifikowanego personelu, nieprofesjonalny sprzęt i środki – to podstawowe bolączki branży usług porządkowych nie tylko w Poznaniu, ale również w pozostałych miastach Polski.

EKO-BŁYSK – profesjonalne usługi porządkowe w Poznaniu.

Decydując się na zawarcie współpracy z firmą EKO-BŁYSK, uzyskują Państwo pewność, że powierzone nam zadania kompleksowego sprzątania będą wykonane zgodnie z oczekiwaniami i we wskazanym terminie. Od początku istnienia firmy jako priorytet stawiamy sobie zadowolenie Klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie. O tym, że z zadań wywiązujemy się wzorcowo, świadczyć może szereg rekomendacji i fakt, że to właśnie w ten sposób pozyskaliśmy mnóstwo nowych Klientów. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i korzystamy ze specjalistycznego zaplecza sprzętowego. Używamy wysokogatunkowych, bezpiecznych detergentów po to, aby Państwa mienie nie poniosło żadnego uszczerbku. Usługi porządkowe wykonujemy szybko i sprawnie, nie zapominając przy tym o należytej dokładności. Korzystamy z tradycyjnych metod pracy, jednak wykorzystujemy w niej również wszelkie warte uwagi nowości branży usług sprzątania.

Wykwalifikowany personel z firmy EKO-BŁYSK gwarantuje wykonanie usług zgodnie z Państwa wytycznymi, pozostawiając sprzątane miejsce czyste, a przy tym w nienaruszonym stanie – jeśli chodzi o miejsce ustawienia dekoracji oraz innych przedmiotów. To bardzo istotne dla osób, które cenią sobie prywatność. Wiemy, iż takich klientów jest wielu i dlatego staramy się pozostawić miejsce bez śladów naszej obecności – poza, oczywiście, czystymi i lśniącymi powierzchniami. Tak właśnie przedstawia się dla nas usługa, jaką jest profesjonalne sprzątanie. Poznań daje pod tym względem duże pole manewru, ponieważ jego mieszkańcy znani są ze swojego zamiłowania do porządku. Znając ich wysokie wymagania, potrafimy wyjść im naprzeciw i dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb, rozbudowując ją o szereg przydatnych usług i innowacyjnych rozwiązań w zakresie takim jak usługi porządkowe. Poznań oraz okolice to główne miejsca, w których działamy. Nasi klienci z tych regionów są zawsze zadowoleni z naszej dokładności i precyzji, a także tempa wykonania zleceń. W trosce o Państwa satysfakcję staramy się nieustannie podnosić poprzeczkę, jeśli chodzi o sprzątanie lokali usługowych, biur, jak i prywatnych posesji. Orientujemy się w najnowszych trendach w branży sprzątającej, dzięki czemu nasze usługi mogą być zawsze konkurencyjne pod względem jakości oraz ceny.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego sprzątania przez EKO-BŁYSK w Poznaniu i okolicach!

Sprawnie realizowane usługi porządkowe w Poznaniu są cenione, a popyt na nie utrzymuje się na wysokim poziomie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ potencjalnych Klientów zainteresowanych tego rodzaju działaniami jest naprawdę wielu. Dzięki temu firma EKO-BŁYSK nie może narzekać na brak zajęć. Obsługujemy gamę Klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych ze stolicy Wielkopolski i nie tylko. Stale jesteśmy przy tym otwarci na kolejnych, a ci doceniają naszą wysoką jakość.

Tanie i profesjonalne sprzątanie w Poznaniu – teraz wykonalne

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na dokładność i terminowość. Nasi pracownicy przechodzą szkolenia przygotowujące oraz pracują z użyciem profesjonalnego sprzętu i chemii.

Sprzątanie domów i mieszkań - praca wykonywane w trybie co dwu tygodniowym co tygodniowym i codziennym domów czy mieszkań. Prace wykonywane za pomocą własnych środków chemicznych i sprzętu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź email.

Zakres świadczonych przez nas usług:

Kuchnia:
 • Przecieranie i dezynfekcja blatów, frontów szafek,
 • Mycie, doczyszczanie zlewów,
 • Czyszczenie sprzętu AGD wewnątrz(mikrofala, lodówka, piekarnik)
 • Odkamienianie czajników, ekspresów do kawy.
 • odkurzanie i mycie posadzek
Toaleta:
 • Mycie i dezynfekcja zlewów, sedesów, wanny, prysznica
 • mycie i odkurzanie posadzek
 • przecieranie płytek ściennych
 • mycie lustra
Pokoje/salon:
 • przecieranie mebli z kurzu
 • odkurzanie i mycie podłóg
 • przecieranie sprzętu AGD i RTV

Prace wykonujemy na terenie całego miasta Poznań (Stare/Nowe Miasto, Wilda, Łazarz, Grunwald, Jeżyce, Naramowice, Podolany, Szczepankowo) oraz jego okolic w obrębie do 50 km. (Skórzewo, Baranowo, Przeżmierowo, Swadzim, Tarnowo Podgórne, Swarzędz, Koziegłowy, Suchy Las, Złotniki, Komorniki, Kobylnik, Batorowo, Dąbrówka, Dąbrowa)

Sprzątanie Bieżące Gruntowne
zł/h
*koszt roboczogodziny jednego pracownika
35zł/45zł 45zł/60zł
*Minimalna kwota usługi od 150zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mycie okien

Zakres mycia okien obejmuje:
 • Mycie szyb z dwóch stron
 • Mycie i doczyszczanie ram okiennych zewnętrznych oraz wewnętrznych
 • W przypadku okien plastikowych (białych) możliwość wybielenia ram
 • Mycie i doczyszczanie uszczelek
 • mycie, doczyszczanie parapetów.
Rodzaj mycia Jednostka Cena
Mycie okien plastikowych, drewnianych, (domowych) m2 4zł-5zł
Mycie okien z doczyszczaniem ramy okna (w przypadku białych – możliwość wybielania) m2 5zł-7zł
Mycie witryn sklepowych/przeszkleń do 3,5m m2 3zł-5zł
Mycie okien po budowie m2 6zł-8zł
Mycie okien do 3,5m2 m2 5zł-7zł
Mycie okien od 3,5m2 m2 Wycena indywidualna
Mycie okien z podnośnika/ metodą alpinistyczną m2 Wycena indywidualna
Witryny sklepowe/przeszklenia m2 3-4zł
Czyszczenie rolet antywłamaniowych m2 5-8zł
Mycie i przecieranie żaluzji m2 5-6zł
Banery, reklamy m2 wycena indywidualna
*Minimalna kwota usługi od 120zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Pranie Karcher

Prace realizowane za pomocą popularnej metody jakim jest pranie ekstrakcyjne czyli pranie na morko przy użyciu odkurzacza ekstrakcyjnego marki Karcher puzzi 10/2 ADV. Metoda idealnie nadająca się do usuwania plam oraz nieprzyjemnych zapachów z wykładzin czy obić meblowych, narożników, tapczanów, foteli, pufy czy materacy.

Specyfikacja pracy:
 • Dokładne odkurzenie pranej powierzchni
 • Usuwanie plam
 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • Usuwanie sierści, włosów
 • Możliwość impregnacji.
Rodzaj prania/na mokro Jednostka Cena
Pranie wykładzin biurowych m2 4-6zł
Pranie dywanów m2 6-8zł
Pranie Narożników/kanap/2/3/4+ os. Szt. 100-150zł
Pranie Foteli Szt. 25-40zł
Pranie krzeseł/puf Szt. 5-10zł
Pufy Szt. 7-12zł
*Minimalna kwota usługi od 120zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Usługa dedykowana samochodom osobowym, dostawczym oraz ciężarowym chcących pozbycia się plam czy nieprzyjemnym zapachom z tapicerki i obić. Prace wykonywane za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego czyli prania na mokro. Możliwość przyjazdu do klienta.

Rodzaj prania/na mokro Jednostka Cena
Pranie tapicerki (fotele i boki) szt. 120-200zł
Pranie wnętrza bagażnika szt. 30zł
Pranie podłogi szt. 40zł
Pranie dywaników samochodowych komplet 50zł
Usuwanie sierści - 100-150zł
Sprzątanie autobusów (z praniem) szt. 600zł
Pranie szoferek samochodów ciężarowych szt. 300-400zł
*Minimalna kwota usługi od 120zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Sprzątanie w blokach

Usługa dedykowana spółdzielniom oraz wspólnotom mieszkaniowym. Firma sprzątająca Eko Błysk Poznań świadczy kompleksową usługę przez cały rok. Oferta tworzona indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z możliwości darmowej wyceny.

Jednostka Cena
Sprzątanie klatek schodowych i/lub korytarzy w bloku m2 1-3zł
*Minimalna kwota usługi od 120zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Sprzątanie hal, magazynów, garaży / doczyszczanie podłóg

Prace polegające na dokładnym pozamiataniu, odkurzeniu oraz maszynowemu umyciu danej powierzchni z kurzy czy pyłu poremontowego.

Jednostka Cena
Sprzątanie powierzchni magazynowej m2 0,8-4zł
*Minimalna kwota usługi od 120zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Czyszczenie kostki brukowej

usługa wykonywana za pomocą specjalistycznego urządzenia –myjki ciśnieniowej i specjalnych do niej akcesoriów, końcówek, oraz sprawdzonej chemii dedykowanej kostce brukowej. Czyszczenie polega na usunięciu tłustych plam, plam po oleju samochodowym, silnych zabrudzeń, usunięcie glonów oraz mchu porastających kostkę oraz fug.

Jednostka Cena
Czyszczenie kostki brukowej/chodnika m2 10-16zł
*Minimalna kwota usługi od 120zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Sprzątanie po imprezach

Sprzątanie miejsc publicznych parków, bulwarów, stadionów po koncertach, zawodach sportowych, imprez masowych.

Jednostka Cena
Sprzątanie po imprezach plenerowych m2 0,9-3zł
*Minimalna kwota usługi od 120zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Odśnieżanie

Prace sezonowe polegające na usunięciu zalegającej warstwy śniegu z chodników czy dachów przy użyciu sprzętu ręcznego oraz sprzętu ciężkiego mini pługów, odśnieżarek. Zakres prac obejmuje usuwanie śniegu, skuwanie lodu i zmarzlin, sypanie soli/piasku.

Rodzaj pracy Jednostka Cena
Odśnieżanie chodników / parkingów / schodów m2 0,9-2,5zł
Odśnieżanie dachów płaskich 2 od 3zł
Odśnieżanie dachów skośnych m2 4,5zł
Sypanie piasku / soli m2 0,5-2zł
Wywóz śniegu m3 50zł
*Minimalna kwota usługi od 120zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Istnieją różne typy zabrudzeń i wiele typów potrzeb związanych z utrzymaniem czystości w rozmaitych rodzajach pomieszczeń. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego EKO-BŁYSK jest w stanie zapewnić różnym grupom Klientów świetne pakiety obejmujące kompleksowe usługi porządkowe w Poznaniu. Wyróżnia je świetna jakość oraz sprawna realizacja w oparciu o fachowe narzędzia oraz preparaty. Gorąco zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.