Sprzątanie domów Poznań

Sprzątanie domów Poznań

Posiadanie własnego domu wiąże się z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest niestety nielubiane przez większość z nas sprzątanie domu. Poznań na szczęście jest miastem, w którym znaleźć można znaleźć firmę EKO-BŁYSK oferującą tego typu usługi.

Którą firmę sprzątającą wybrać?

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy EKO-BŁYSK, która sprzątaniem domów w Poznaniu zajmuje się od wielu lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz profesjonalnym urządzeniom i środkom gwarantujemy, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. EKO-BŁYSK zajmuje się kompleksowym sprzątaniem w Poznaniu zarówno domów, jak i mieszkań prywatnych. Zatrudniamy tylko godnych zaufania pracowników, tak więc mogą Państwo bez obawy powierzyć nam sprzątanie zarówno swojego domu, jak i mieszkania. Dzięki wieloletnim doświadczeniom jesteśmy w stanie posprzątać dokładnie każdą przestrzeń, a zawarcie z nami współpracy sprawi, że przestaną Państwo tracić czas na sprzątanie i będą mogli poświęcić go na coś przyjemniejszego. Szczycimy się tym, że nas Klienci są niezmiernie zadowoleni z naszej pracy, co skutkuje tym, że u zdecydowanej większości z nich sprzątamy od lat.

Usługi sprzątania domów w Poznaniu

Dzięki naszym usługom sprzątania domów w Poznaniu wielu Klientów nie musiało nigdy martwić się również o przywrócenie porządku pomieszczeniom po wykonanym remoncie. Naszym profesjonalnym urządzeniom i środkom nie jest w stanie oprzeć się żaden brud, nawet tak trudne do usunięcia ślady po farbie nie stanowią problemu dla naszych pracowników. Wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy oraz profesjonalny sprzęt i środki czyszczące stanowią idealną gwarancję, iż Twój dom będzie lśnił czystością i posprzątamy go „na błysk” – w szczególności jeżeli planujesz skorzystać z usług sprzątania domu po remoncie.

EKO – BŁYSK – sprzątamy domy w Poznaniu

Większość z nas nie przepada za sprzątaniem. Mieszkańcy Poznania, chętnie korzystają z profesjonalistów, specjalizujących się w tego typu usługach. Dlatego firmy zajmujące się sprzątaniem domów w Poznaniu nie narzekają na brak zainteresowania ich ofertą. Wbrew ogólnie panującej opinii obecnie sprzątaniem w Poznaniu, jak i wielu innych miastach Polski zajmują się profesjonalne firmy, a nie zatrudnione „na czarno” panie, które sprzątają po prostu jakby robiły to u siebie w domu. Jednak przekazując sprzątanie profesjonalnej firmie, jaką niewątpliwie jest EKO – BŁYSK, oczkujemy czegoś więcej. I właśnie to zapewniamy naszym Klientom, realizując usługę sprzątania. Poznań charakteryzuje duża konkurencja w tej branży, jednak nasza firma wyróżnia się na tle innych.

Sprzątanie w Poznaniu tylko z EKO – BŁYSK

Wśród miast, gdzie istnieje wiele firm oferujących sprzątanie, Poznań znajduje się w czołówce. Jeśli więc popyt jest duży oznacza to, że podaż również. Niestety nie wszystkie firmy sprzątające świadczą usługi na wysokim poziomie. Na rynku nie brakuje nieprofesjonalnych, głównie jednoosobowych działalności gospodarczych, które wychodzą z założenia, że zawodowe sprzątanie domów w Poznaniu czy innym mieście może wykonywać praktycznie każdy.

Profesjonalne sprzątanie Poznań, czyli jak pracujemy w EKO – BŁYSK

W firmie Eko-Błysk wyróżniamy dwa sprzątania:

 1. Sprzątanie bieżące, w którym częstotliwość wizyt występuje w dwóch wariantach: raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie. Czynność wykonywane za pomocą podstawowego zakresu chemii i sprzętu, standardowo wykonywane przez jedną osobę.Ogólny opis prac z podziałem na strefy:Pokoje:
  • Odkurzanie i mycie podłóg
  • Przecieranie kurzu z blatów, szafek, frontów ogólnodostępnych
  • Ściąganie pajęczyn
  • Przecieranie listwy przypodłogowych

  Kuchnia:

  • Odkurzanie mycie podłóg
  • Mycie zlewozmywaka/nabłyszczanie
  • Przecieranie frontów szafek oraz blatów
  • Przecieranie wyposażenia: mikrofala, ekspres, śmietnika

  Toaleta:

  • Mycie/nabłyszczanie zlewów, luster, baterii, armatury
  • Mycie i odkurzanie podłóg
  • Dezynfekcja toalet, bidetów
  • Mycie kabin prysznicowych, wanien (usuwanie kamienia z szyb, baterii)

  Możliwość rozszerzenia oferty w zależność od potrzeb klienta.

 2. Sprzątanie gruntowne, do którego zaliczają się czynności wymienione w sprzątaniu bieżącym, wymagają dokładne doczyszczania w większości stref. W skład działań wchodzą także przenoszenie i dźwiganie przedmiotów oraz prace, które wykonuje się w zespole dwóch i więcej osób.Korzyści płynące z takiego sprzątania to między innymi możliwość doczyszczenia wyjątkowo zabrudzonych powierzchni, takich jak:
  • Piekarniki kuchenne
  • Okapy
  • Płyty indukcyjne
  • Płytki oraz fugi
  • Trudno dostępne przestrzenie (tj. za szafami, kanapami, etc.)
  • Baterie, kabiny oraz szyby prysznicowe (usuwanie kamienia)

  W ramach naszych usług stosujemy dużo prostych trików z zakresu sprzątania domów – szybkie wybielanie fug czy wanien oraz nabłyszczanie baterii bez stosowanie mocnych detergentów.

Do wykonywania takich prac potrzebny jest odpowiednio dopasowany sprzęt, który firma Eko-Błysk używa do prawidłowego wykonania usługi. W naszym posiadamy odkurzacze parowe, odkurzacze piorące, myjki wysokociśnieniowe, maszyny szorujące oraz wiele innych. Większość maszyn pochodzi od firmy Karcher, wiodącego producenta sprzętu czyszczącego.

Przykładowy koszt sprzątania

Eko-Błysk zapewnia wszystko co niezbędne do sprzątania. W cenie znajduje się chemia i sprzęt.

Sprzątanie Bieżące Gruntowne
zł/h
*koszt roboczogodziny jednego pracownika

35zł/45zł

45zł/60zł

 • Minimalna kwota usługi od 150zł
 • Wystawiamy faktury VAT
 • Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-. W celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
 • Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego