Sprzątanie biur

Sprzątanie biur w Poznaniu

Korzystanie z usług firm sprzątających, zarówno w przedsiębiorstwach, jak i w biurach, jest obecnie bardzo popularne. Pozwala to zaoszczędzić czas, jak również daje gwarancję szybkiego i dokładnego posprzątania danego budynku.

Usługi sprzątania biur w Poznaniu

Wiele przedsiębiorstw, aby uniknąć kosztów związanych z zatrudnieniem na etacie sprzątaczek, decyduje się na skorzystanie z usług firm oferujących sprzątanie biur. Poznań jest miastem, gdzie znajdziemy ich bardzo dużą ilość. Dlatego przedsiębiorcy często nie wiedzą jakiego wykonawcę wybrać do sprzątania firm. Poznań dysponuje szeroką ofertą w tym zakresie i warto zasięgnąć opinii innych przedsiębiorców, którą z nich mogą polecić. Sprzątanie jest bowiem niezbędną usługą, w którą powinno zainwestować każde biuro. Poznań jest miejscem działania firmy EKO-BŁYSK oferującej profesjonalne sprzątanie firm.

Sprzątanie firm w Poznaniu z EKO-BŁYSK

Posiadamy wszelki niezbędny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki którym sprzątanie biur przebiega szybko, sprawnie i bez obaw o jakiekolwiek niedokładności. Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość usług sprzątających – nie mogłeś trafić lepiej. Dostosujemy się do Twoich potrzeb, przejmując obowiązek utrzymania Twojej firmy w idealnym stanie. Zainteresowanych fachowym sprzątaniem firm w Poznaniu zachęcamy do podjęcia współpracy – świadczymy usługi dla wielu gałęzi biznesu, obejmujących zarówno czyszczenie powierzchni biurowych, jak i galerii handlowych oraz sklepów.

EKO – BŁYSK dla przedsiębiorstw – skuteczne i bezpieczne sprzątanie biur w Poznaniu

Poznań jest miastem, w którym siedziby ma wiele przedsiębiorstw. Duże biurowce są miejscem, w którym znajdują się biura wielu z nich. Większość siedzib tego typu pełni nie tylko funkcję biura, ale również reprezentacyjną. Z tego względu istotne jest aby zachować w nich odpowiedni ład i porządek. Zatrudnianie sprzątaczki na etat stanowi koszt, którego chcą uniknąć przedsiębiorstwa, dlatego korzystają z usług sprzątania firm. Poznań to miasto, w którym znajdziemy wiele z nich. Jednak to właśnie EKO-BŁYSK gwarantuje Państwu nie tylko usługi na najwyższym poziomie, ale również bezpieczeństwo, gdyż każdemu z naszych pracowników możemy zaufać – sprawia to, że mogą ich Państwo pozostawić w firmie bez obawy przeglądania na przykład ważnych dokumentów.

Dlaczego powierzyć sprzątanie biur firmie EKO – BŁYSK z Poznania?

Dzięki powierzeniu sprzątania biura w Poznaniu profesjonalnej firmie EKO-BŁYSK firma zyskuje pewność, że usługa będzie zrealizowana na najwyższym poziomie, szybko, profesjonalnie oraz przy użyciu specjalistycznych środków. Nie należy również więc obawiać się, że przez zastosowanie złych detergentów uszkodzone zostaną na przykład monitory komputerów czy inny sprzęt.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzątaniu biur w Poznaniu możemy zagwarantować, że nasze usługi spełnią oczekiwania nawet najbardziej wygórowane wymagania każdego z Państwa.

W zakresie podstawowych czynności świadczących przez firmę EKO-BŁYSK znajdują się takie rzeczy jak:

 • Odkurzanie i mycie podłóg
 • Wyrzucanie śmieci
 • Wycieranie kurzy
 • Dezynfekcja toalet
 • Sprzątanie kuchni, jadalni
 • oraz dużo więcej…

Do wszystkich czynności używamy własnego atestowanego sprzętu oraz certyfikowanej chemii.

Możliwość rozbudowy wykonywanych czynności o:

 • Mycie okien
 • Pranie wykładzin, krzeseł (mokro/sucho)
 • Doczyszczanie podłóg (maszynowe)
 • Opieka nad terenem zewnętrznym (zamiatanie, pielenie)

Każda wycena sporządzana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. Co ma wpływ na cenę? Oto kilka najważniejszych czynników:

 • Częstotliwość sprzątania
 • Specyfikacja pracy , wykonywanych czynności
 • Czas poświęcony sprzątaniu
 • Różnorodność stosowanych detergentów, sprzętu
 • Miejsce, lokalizacja