Pranie Karcher Poznań

Pranie Karcher Poznań

Renowacja i odświeżanie dywanów za pomocą prania ekstrakcyjnego to najskuteczniejsza dziś metoda. Eko-Błysk stosuje wyłącznie środki dedykowane rodzajom stosowanych tkanin. Każdorazowo przed rozpoczęciem prania wykonywany jest test badający reakcję materiału ze środkiem piorącym, ciśnieniem i wodą.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom, nasi pracownicy skutecznie potrafią usunąć plamy i zabrudzenia z czyszczonej powierzchni. Dywany i wykładziny znów odzyskują dawną świeżość.

Czym jest pranie Karcher?

Pranie Karcher – Czynność wykonywana za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego do pracy na mokro. Idealnie nadający się do usuwania plam oraz odświeżania tkaniny. Odżywia kolor pranego materiału a w przypadku dywanów podnosi runo oraz idealnie usuwa sierść naszych pupilów. Metoda dedykowana firmą oraz klientom prywatnym posiadającym wykładziny, dywany, komplety wypoczynkowe a nawet tapicerki samochodowe.

Rodzaj Prania/na mokro. M2
Pranie wykładzin biurowych
Krzesło biurowe
M2
Szt.
5zł/8zł
8zł/12zł
Pranie dywanów M2 4zł/6zł
Pranie Narożników/kanap/2/3/4+ os. Szt. 80zł/150zł
Pranie Foteli Szt. 40zł/60zł
Pranie krzeseł/puf Szt. 5zł/10zł
Pranie tapicerki samochodowej 4/5 os. Combi
Samochody: terenowe, dostawcze, ciężarowe.
AUTOBUSY: do 50 miejsc +sprzątanie wewnątrz.
Szt.
Szt.
Szt.
120zł/150zł
150zł/200zł
350zł/+
  • Minimalna kwota usługi od 120zł netto
  • Wystawiamy fakturę VAT
  • Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-. W celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
  • Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu

Kto może skorzystać z usługi pranie Karcher w Poznaniu?

Jeśli chodzi o usługę czyszczenia ekstrakcyjnego, jest ona funkcjonalna w wielu przypadkach. Pranie Karcher w Poznaniu może służyć wszystkim osobom, które używają samochodu do pracy. Zwłaszcza profesje takie jak taksówkarz czy kierowca Ubera docenią korzyści płynące z usługi oferowanej przez firmę EKO-BŁYSK. Wożenie obcych ludzi we własnym samochodzie, często w środku nocy, wiąże się z różnymi niespodziankami, które można po czasie odkryć w pojeździe, a zachowanie tapicerki w stanie świeżości jest kluczowe w takim zawodzie. Dlatego też warto w miarę potrzeby skorzystać z usługi, jaką stanowi pranie Karcher. Poznań to miasto, w którym zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania jest naprawdę duże. Higiena, jaką niesie ze sobą pranie za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego sprawia, że jest to idealna propozycja dla alergików. Z takiego rozwiązania zadowoleni będą również właściciele zwierząt domowych, których sierść osadza się na siedzeniach. Ponadto można się jej pozbyć także z akcesoriów domowych, ponieważ jest to metoda skutecznie wydobywająca włosy i inne zabrudzenia spomiędzy włókien dywanów oraz obić mebli. Pranie Karcher w Poznaniu umożliwia zachowanie tapicerki oraz dywanów w czystości w każdej sytuacji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny, rzetelność oraz dokładność w wykonywaniu usług. Stawiamy satysfakcję klientów na pierwszym miejscu – mogą być Państwo pewni, że pranie Karcher zostanie wykonane w należyty sposób.