Pranie Karcher Poznań

Pranie Karcher Poznań

Renowacja i odświeżanie dywanów za pomocą prania ekstrakcyjnego to najskuteczniejsza dziś metoda. Eko-Błysk stosuje wyłącznie środki dedykowane rodzajom stosowanych tkanin. Każdorazowo przed rozpoczęciem prania wykonywany jest test badający reakcję materiału ze środkiem piorącym, ciśnieniem i wodą.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom, nasi pracownicy skutecznie potrafią usunąć plamy i zabrudzenia z czyszczonej powierzchni. Dywany i wykładziny znów odzyskują dawną świeżość.

Czym jest pranie Karcher?

Pranie Karcher – Czynność wykonywana za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego do pracy na mokro. Idealnie nadający się do usuwania plam oraz odświeżania tkaniny. Odżywia kolor pranego materiału a w przypadku dywanów podnosi runo oraz idealnie usuwa sierść naszych pupilów. Metoda dedykowana firmą oraz klientom prywatnym posiadającym wykładziny, dywany, komplety wypoczynkowe a nawet tapicerki samochodowe.

Rodzaj Prania/na mokro. M2
Pranie wykładzin biurowych
Krzesło biurowe
M2
Szt.
5zł/8zł
8zł/12zł
Pranie dywanów M2 4zł/6zł
Pranie Narożników/kanap/2/3/4+ os. Szt. 80zł/150zł
Pranie Foteli Szt. 40zł/60zł
Pranie krzeseł/puf Szt. 5zł/10zł
Pranie tapicerki samochodowej 4/5 os. Combi
Samochody: terenowe, dostawcze, ciężarowe.
AUTOBUSY: do 50 miejsc +sprzątanie wewnątrz.
Szt.
Szt.
Szt.
120zł/150zł
150zł/200zł
350zł/+
  • Minimalna kwota usługi od 120zł netto
  • Wystawiamy fakturę VAT
  • Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-. W celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
  • Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu

Kto może skorzystać z usługi pranie Karcher w Poznaniu?

Jeśli chodzi o usługę czyszczenia ekstrakcyjnego, jest ona funkcjonalna w wielu przypadkach. Pranie Karcher w Poznaniu może służyć wszystkim osobom, które używają samochodu do pracy. Zwłaszcza profesje takie jak taksówkarz czy kierowca Ubera docenią korzyści płynące z usługi oferowanej przez firmę EKO-BŁYSK. Wożenie obcych ludzi we własnym samochodzie, często w środku nocy, wiąże się z różnymi niespodziankami, które można po czasie odkryć w pojeździe, a zachowanie tapicerki w stanie świeżości jest kluczowe w takim zawodzie. Dlatego też warto w miarę potrzeby skorzystać z usługi, jaką stanowi pranie Karcher. Poznań to miasto, w którym zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania jest naprawdę duże. Higiena, jaką niesie ze sobą pranie za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego sprawia, że jest to idealna propozycja dla alergików. Z takiego rozwiązania zadowoleni będą również właściciele zwierząt domowych, których sierść osadza się na siedzeniach. Ponadto można się jej pozbyć także z akcesoriów domowych, ponieważ jest to metoda skutecznie wydobywająca włosy i inne zabrudzenia spomiędzy włókien dywanów oraz obić mebli. Pranie Karcher w Poznaniu umożliwia zachowanie tapicerki oraz dywanów w czystości w każdej sytuacji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny, rzetelność oraz dokładność w wykonywaniu usług. Stawiamy satysfakcję klientów na pierwszym miejscu – mogą być Państwo pewni, że pranie Karcher zostanie wykonane w należyty sposób.

Uporczywe zabrudzenia, jakie wnikają głęboko w strukturę tkanin stanowią poważny problem. Pranie Karcher w Poznaniu stanowi rozwiązanie idealne z punktu widzenia różnych grup Klientów. Za pomocą nowoczesnego odkurzacza ekstrakcyjnego można czyścić tapicerkę meblową w domach oraz biurach, a także obicia samochodowe, dywany czy wykładziny. Możliwości jest wiele, a EKO-BŁYSK to firma posiadająca w tym aspekcie bardzo duże doświadczenie. Przekłada się ono na sprawną realizację każdego ze zleceń.

Postaw na pranie Karcher w Poznaniu i ciesz się czystością

Pod wpływem regularnego użytkowania wiele elementów wykonanych z tekstyliów może się mocno zabrudzić. Oprócz tego w naturalny sposób w takich elementach gromadzi się kurz oraz rozmaite pyły. Kiedy tak się dzieje, warto raz na jakiś czas zamówić efektywne czyszczenie za pomocą rekomendowanego sprzętu. Przełoży się to na doskonały efekt estetyczny przy relatywnie niewielkich nakładach finansowych. Dziś pranie Karcher w Poznaniu nie musi być drogie.