Mycie okien

Mycie okien Poznań

Mycie okien w domu czy mieszkaniu nie należy dla większości ludzi do przyjemnych czynności. Mimo tego, że nie robimy tego bardzo często i tak budzi spore niezadowolenie. Z tego względu coraz więcej ludzi decyduje się na powierzenie profesjonalnej firmie mycia okien. Poznań obfituje w przedsiębiorstwa oferujące takie usługi. Zarówno firmy, jak i właściciele domów czy mieszkań zlecają je zewnętrznym firmom.

Mycie okien – jakiej firmie sprzątającej z Poznania zaufać?

EKO-BŁYSK oferuje sprzątanie i mycie okien w Poznaniu już od wielu lat. Dzięki temu zgromadziliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu najnowszych i najskuteczniejszych profesjonalnych urządzeń i środków czyszczących, które wykorzystujemy między innymi świadcząc usługi mycia okien w Poznaniu.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest także zatrudnianie zaufanej kadry, która ustawicznie szkoli swoje umiejętności z zakresu nowości na rynku usług sprzątania. Dzięki temu możemy świadczyć serwis na najwyższym poziomie. Doceniają to nasi Klienci, z którymi zwykle prowadzimy wieloletnią, udaną współpracę. Polecają oni nasze usługi również kolejnym osobom, dzięki czemu nasi pracownicy mają zawsze dużo zleceń. Pozostają przy tym zawsze sympatyczni i uśmiechnięci, co również uważamy za ważną zaletę.

Jeżeli więc poszukują Państwo firmy, która zajmie się w Państwa firmie lub domu myciem okien, EKO-BŁYSK z Poznania będzie bardzo trafnym wyborem.

Mycie okien w domu czy mieszkaniu nie należy do przyjemnych czynności. Mimo tego, że nie robimy tego bardzo często i tak budzi spore niezadowolenie. Z tego względu coraz więcej ludzi decyduje się na powierzenie profesjonalnej firmie mycia okien. Poznań obfituje w przedsiębiorstwa oferujące takie usługi. Zarówno firmy, jak i właściciele domów czy mieszkań zlecają je zewnętrznym firmom.

Firma Eko-Błysk zapewnia niezbędną chemię oraz sprzęt do mycia okien.

Podstawowy zakres obejmuje:

  • Mycie szyb
  • Mycie i przecieranie ramy okna
  • Mycie i przecieranie parapetów

Eko-Błysk dba aby zawsze pozostawić po swojej pracy porządek.

Rodzaj mycia

M2

Mycie okien plastikowych, drewnianych, (domowych) M2 4zł-5zł
Mycie okien z doczyszczaniem ramy okna (w przypadku białych – możliwość wybielania) M2 5zł-7zł
Mycie witryn sklepowych/przeszkleń do 3,5m M2 3zł-5zł
Mycie okien po budowie M2 6zł-8zł
Mycie okien do 3,5m2 M2 5zł-7zł
Mycie okien od 3,5m2 M2 Wycena indywidualna
Mycie okien z podnośnika/ metodą alpinistyczną M2 Wycena indywidualna
Mycie i przecieranie rolet zewnętrznych/antywłamaniowych M2 4zł-6zł
Mycie i przecieranie Żaluzji M2 3,5zł-5zł
  • Minimalna kwota usługi od 120zł
  • Wystawiamy faktury VAT
  • Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-. W celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
  • Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego