Mycie okien Poznań

Mycie okien Poznań

Czyste okna stanowią wizytówkę każdego domu, a także zakładu pracy. Jest to znak, który już z zewnątrz wiele mówi o danym gospodarstwie bądź firmie – i świadczy on o wizerunku, jaki budujemy wśród opinii publicznej. Chcąc być uznanym za przedsiębiorstwo dbające o każdy aspekt swojej działalności, należy zatroszczyć się o mycie okien. Poznań oferuje pod tym względem duże możliwości, jako że jest to stolica Wielkopolski o liczebności ponad 500 tysięcy mieszkańców. W kwestii utrzymania czystości szyb można wybierać spośród wielu firm sprzątających. Kluczowy jest wybór takiej, która wykona zlecenie zgodnie z wytycznymi, a przy tym szybko i w konkurencyjnej cenie. Wszystkie powyższe wymagania spełnia firma EKO-BŁYSK. Mycie okien w Poznaniu to jedna z dziedzin, w których pracownicy naszej firmy są specjalistami. Wykonujemy tę usługę w różnych konfiguracjach, mając na względzie Państwa indywidualne potrzeby, wymagania oraz stosując się do standardów wyznaczonych przez topowe firmy w branży, do których również się zaliczamy. Stosujemy produkty, które doskonale rozprawiają się z zabrudzeniami i nie pozostawiają brzydkich smug na powierzchni szyby, zapewniając idealną przejrzystość okien. W ofercie naszej firmy znajduje się mycie okien na wysokościach – wiemy bowiem, że również takie zlecenia często pojawiają się w Poznaniu, gdzie jest dużo wysokich budynków oraz wieżowców.

Mycie okien w domu czy mieszkaniu nie należy dla większości ludzi do przyjemnych czynności. Mimo tego, że nie robimy tego bardzo często i tak budzi spore niezadowolenie. Z tego względu coraz więcej ludzi decyduje się na powierzenie profesjonalnej firmie mycia okien. Poznań obfituje w przedsiębiorstwa oferujące takie usługi. Zarówno firmy, jak i właściciele domów czy mieszkań zlecają je zewnętrznym firmom.

Mycie okien – jakiej firmie sprzątającej z Poznania zaufać?

EKO-BŁYSK oferuje sprzątanie i mycie okien w Poznaniu już od wielu lat. Dzięki temu zgromadziliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu najnowszych i najskuteczniejszych profesjonalnych urządzeń i środków czyszczących, które wykorzystujemy między innymi świadcząc usługi mycia okien w Poznaniu.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest także zatrudnianie zaufanej kadry, która ustawicznie szkoli swoje umiejętności z zakresu nowości na rynku usług sprzątania. Dzięki temu możemy świadczyć serwis na najwyższym poziomie. Doceniają to nasi Klienci, z którymi zwykle prowadzimy wieloletnią, udaną współpracę. Polecają oni nasze usługi również kolejnym osobom, dzięki czemu nasi pracownicy mają zawsze dużo zleceń. Pozostają przy tym zawsze sympatyczni i uśmiechnięci, co również uważamy za ważną zaletę.

Jeżeli więc poszukują Państwo firmy, która zajmie się w Państwa firmie lub domu myciem okien, EKO-BŁYSK z Poznania będzie bardzo trafnym wyborem.

Mycie okien w domu czy mieszkaniu nie należy do przyjemnych czynności. Mimo tego, że nie robimy tego bardzo często i tak budzi spore niezadowolenie. Z tego względu coraz więcej ludzi decyduje się na powierzenie profesjonalnej firmie mycia okien. Poznań obfituje w przedsiębiorstwa oferujące takie usługi. Zarówno firmy, jak i właściciele domów czy mieszkań zlecają je zewnętrznym firmom.

Firma Eko-Błysk zapewnia niezbędną chemię oraz sprzęt do mycia okien.

Podstawowy zakres obejmuje:

  • Mycie szyb
  • Mycie i przecieranie ramy okna
  • Mycie i przecieranie parapetów

Eko-Błysk dba aby zawsze pozostawić po swojej pracy porządek.

Rodzaj mycia

M2

Mycie okien plastikowych, drewnianych, (domowych) M2 4zł-5zł
Mycie okien z doczyszczaniem ramy okna (w przypadku białych – możliwość wybielania) M2 5zł-7zł
Mycie witryn sklepowych/przeszkleń do 3,5m M2 3zł-5zł
Mycie okien po budowie M2 6zł-8zł
Mycie okien do 3,5m2 M2 5zł-7zł
Mycie okien od 3,5m2 M2 Wycena indywidualna
Mycie okien z podnośnika/ metodą alpinistyczną M2 Wycena indywidualna
Mycie i przecieranie rolet zewnętrznych/antywłamaniowych M2 4zł-6zł
Mycie i przecieranie Żaluzji M2 3,5zł-5zł
  • Minimalna kwota usługi od 120zł
  • Wystawiamy faktury VAT
  • Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-. W celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
  • Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

 

Kompleksowe usługi takie jak mycie okien w Poznaniu to nasza specjalność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru prawdziwych ekspertów w dziedzinie mycia okien. Niech szyby zalśnią czystością jak nigdy wcześniej!

Dokładamy starań, aby nasze usługi były doskonale oceniane w każdym aspekcie. EKO-BŁYSK jest firmą z bogatą praktyką, dzięki której jesteśmy w stanie poradzić sobie z szeroką gamą zleceń o rozmaitej specyfice. Mycie okien w Poznaniu jest jednym z zadań, którego podejmujemy się każdego dnia. To szalenie ważne działanie, ponieważ decyduje o estetycznym wyglądzie budynków mieszkalnych, obiektów firmowych czy siedzib instytucji. Dzięki nam wszystkie szyby znowu mogą być idealnie lśniące, co doceniają Klienci ze stolicy Wielkopolski.

Profesjonalne mycie okien w Poznaniu

Usługa prezentowana w tym miejscu wyróżnia się solidnym podejściem i naprawdę szybkim tempem realizacji. Dzięki temu można być spokojnym o to, że każdy budynek znowu będzie wyglądał tak, jak powinien. Częstotliwość mycia jest uzależniona od indywidualnych potrzeb Klienta, jednakże EKO-BŁYSK zaleca, aby robić to systematycznie. Nasz sprzęt oraz personel sprawią, że efektywne mycie okien w Poznaniu przestanie być luksusem.